Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO BAKKALVITA.COM.PL

 

 

 1. Sklep internetowy bakkalvita.com.pl prowadzony jest przez firmę:
  Bakkalvita
  Dariusz Hordejuk
  ul. Sidorska 102, 21-500 Biała Podlaska
 2. NIP: 537-100-39-69
  Regon: 030115783
 3. Wszystkie ceny są cenami brutto podanymi w złotych polskich oraz zawierają podatek VAT.
 4. Standardowo wystawiamy paragon fiskalny, natomiast fakturę VAT na życzenie Klienta.
 5. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży z naszą firmą i wyrażeniem zgody na przetwarzane danych osobowych.
 6. W celu złożenia zamówienia należy umieścić interesujące towary w koszyku a następnie postępować zgodnie z instrukcjami. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu. W zamówieniu należy wpisać dane adresowe, niezbędne do realizacji zamówienia. Pola wymagane oznaczone są *.
 7. Koszt dostawy pokrywa zamawiający.
 8. Wpłaty za zamówione produkty przyjmowane są na rachunek bankowy:
  BGŻ BNP PARIBAS

  NR RACHUNKU 79 1600 1462 1847 3309 4000 0010
 9. Dane osobowe zgromadzone w bazie danych, są przetwarzane wyłącznie na użytek bakkalvita.com.pl.
 10. 10. Czas realizacji zamówienia:
  Zarówno przy wyborze płatności przelewem (przedpłata) i płatności za pobraniem – wysyłka produktów trwa maksymalnie 5 dni roboczych od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu (bądź w przypadku pobrania - daty złożenia zamówienia); po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego; przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze.
 11. Klient ma wgląd do swoich danych, może je aktualizować, uzupełniać lub usuwać.
 12. Klient ma prawo złożyć reklamację zakupionych produktów. O niezgodności należy poinformować e-mailem. Wadliwy produkt należy odesłać na adres hurtowni firmy:
  Bakkalvita Dariusz Hordejuk
  ul. Sidorska 102
  21-500 Biała Podlaska
  tel. 83 344 34 31
  Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie Klient otrzyma zwrot kosztów produktu lub nowy pełnowartościowy produkt.
 13. Klient ma możliwość zwrotu zakupionych produktów w oryginalnych opakowaniach, bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki i otrzymania zwrotu wartości towarów.
 14. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy: Ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, z późniejszymi zmianami, przepisy kodeksu cywilnego oraz inne ustawy o handlu elektronicznym.
 15. Sklep Bakkalvita.com.pl świadczy usługi na terenie Polski i poza. Więcej informacji dostępnych jest w stopce (zakładka: Koszty i sposoby dostawy).
 16. Jedno złożone zamówienie dotyczy wagi produktów do 30kg (kurier), gdyż z przyczyn logistycznych nie jesteśmy w stanie go zrealizować - w przypadku większych zakupów należy złożyć dwa zamówienia. 
 17. Zamówienia nieopłacone w przeciągu 2 tygodni zostaną anulowane.  

 

Zgodnie z wymogami ustawy "o ochronie danych osobowych" z dnia 29/08/1997 (Dz.U. 133, poz. 833/1997) wszystkie dane osobowe wprowadzane podczas zakupów w sklepie internetowym bakkalvita.com.pl są bezpiecznie przechowywane i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl